Cam Balkon Modelleri Fiyatları

Cam balkon, profiller üzerinde hareket eden ve bir noktaya toplanan camlardan oluşan, şık ve kullanışlı sistemlerdir. Balkonları, terasları görüş açısını engellemeden kapatmayı, babahçenizde yeni bir oda oluşturmayı sağlar

Senkron Yapı olarak, cam balkon sistemlerinin üreticisiyiz. 8mm temperli camlardan oluşan, paslanmaz profiller, tekerlekler kullanarak mekanizmayı oluşturmaktayız. Ayrıca profilelrimizde su tahliye kanalları mevcut olup, hava şartlarına karşı yüksek derecede verim göstermektedir.

Kırılmaya, sallanmaya, deformasyona uğramaya karşı oldukça dayanıklıdır. Temizlemesi kolay, pratik ve güç gerektirmeyen kullanıma sahiptir.

Katlanır cam balkon, bir noktaya birbirine paralel olarak camların toplanmasıyla hareket sağlar. Adını da buradan almıştır. Genel olarak hemen en çok uygulanan ve tercih edilen cam balkon modelleri katlanır sistemlerdir.Renk seçenekleri genellikle şeffaf ve füme olarak kullanılır. Diğer seçenekler de uygulanabilmektedir.

Malzemenin kalitesi ne kadar yüksek olursa olsun, unutmayın ki iyi montaj yapılmayan ürün daima sorun teşkil eder. Senkron Yapı, üretimden montaja kadar en ince detaya değinerek, müşterilerin uzun yıllar güvenle kullanabilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Sürme cam balkon, kanallı profiller üzerinde birbirine paralel olarak hareket eder. Her bir cam diğerinin paralelinde aynı noktaya toplanır. Daha çok kafe, restaurant ve bazen kış bahçeleri için kullanılır. Eşikli ve eşiksiz olarak farklı modelleri mevcuttur.
cam balkon fiyatları, balkon kapatma, katlanır sürme cam balkon