• ../
  • ../
  • ../

Hakkımızda


Firma olarak 2002 yılından bu yana yapı dekorasyon sektöründe hizmet vermekteyiz. Yaklaşık 13 yıldır bu sektörde aralıksız olarak sürekli gelişen uygulamalarla memnun müşteriler edinmekteyiz. Sektöre pvc ve alüminyum doğrama ile başlayıp, Fıratpen markasının üretici ve önde gelen bayilerinden biri olduk. cam balkon, kepenk, otomatik kapı, duşakabin, kış bahçesi gibi birçok alanda faaliyet göstermeye başladık.

Kış bahçesi konusunda üretim ve montaj yaparken, yüzlerce deneyimin ve uzun yılların verdiği tecrübeyi işimize yansıtıyoruz. Üretim ekipmanlarımızı sürekli yenileyerek gelişen teknolojiyi yakından takip etmeyi ilk hedeflerimizden biri olarak belirledik. Bu da bizim ürünlerimizi diğer piyasa modellerine göre daha verimli ve sağlıklı yapabilmemizi sağlamaktadır.

Vizyonumuz; Sektörde hizmet verdiğimiz tüm alanlardaki ürünlerimizde en iyi ekipmanları kullanarak, en küçük detaylara bile özen gösterip, bunu montaj esnasında uzman ekibimizle birleştirerek sektörümüzün gelişimine memnun müşteriler ile katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz; Ürünlerimizin kalitesini düşürmeden, hatta daha kaliteli aksesuar ve ana sistemi elde ederken maliyeti mimimuma indirmek ilk misyonumuzdur.